Informace k otevření mateřské školy

Milí rodiče, uvědomujeme si, že omezení, která v naší zemi platí v souvislosti s koronavirem, mají negativní dopad na fungování společnosti.

Jedním z těchto negativních dopadů je i dopad na sociální rozvoj a vazby našich dětí. V souvislosti s rozvolňováním omezujících opatření, která oznámila vláda ČR, obec Křečhoř coby zřizovatel zvažuje a připravuje otevření mateřské školy v Křečhoři od pondělí 25. května 2020, zatím v omezeném provozu pouze pro děti pracujících rodičů a předškoláky.

Školka bude samozřejmě otevřena za zpřísněných hygienických opatření, která budou obnášet následující pravidla:

Tato pravidla mohou být doplněna nebo zpřísněna dle nařízení MŠMT a Ministerstva zdravotnictví ČR.

Vnímáme, že rodiče mohou mít obavu své dítě za stávající situace do školky dávat. Proto potřebujeme nejpozději do 21.5.2020 vědět, jaký je reálný zájem o docházku vašich dětí do školky, abychom dle vašeho zájmu mohli rozhodnout o termínu a podmínkách znovuotevření školky.

Prosíme, abyste k vašemu rozhodnutí přistoupili velmi zodpovědně a své stanovisko poslali na oficiální e-mail školky (MSKRECHOR@seznam.cz) nebo jej v písemném provedení vhodili do schránky umístěné na vratech mateřské školy.

Renata Malíková

ředitelka MŠ Křečhoř